מגרש מכוניות

חיפוש רכבים מהיר
חפש את הרכב הבא שלך בין מגוון הרכבים שלנו באתר
 • מחיר
  אוטו סנטרל
 • מחירון
  יצחק לוי
 • תמונה
 • צבע
 • תיבת
  הילוכים
 • מספר
  בעלים
 • נפח
  מנוע
 • ק"מ
 • שנת
  ייצור
 • דגם
 • יצרן


מגרש מכוניות, קלאסיקה שמקומה בעבר

כולכם ודאי מכירים סצנות מסרטים אמריקאים בהם בחור צעיר מגיע למגרש מכוניות מאובק ושם ממתין לו סוחר מכוניות ממולח שלבוש חליפה דהויה ומוכר לו רכב במחיר מגוחך שנתקע כעבור שעות אחדות. הרעיון מאחורי מגרש מכוניות מזכיר במשהו בית קברות למכוניות, המקום אליו מכוניות הולכות כדי למות או כדי להחליף בעלים. מגרש מכוניות מודרני הוא למעשה אוקסימורון, מונח שלא באמת קיים. כשרוצים להתחדש היום ברכב מגיעים לאולם תצוגה. מגרש מכוניות בישראל ודאי היה מקום חם ולח ולא אטרקטיבי. מקום בו אתם אמורים להתרשם מנוחות של מכונית חדשה ולעבור על פני כמות גדולה של דגמים ולהחליט על החלטה חשובה כמו רכישה של רכב חדש - רוב הסיכויים שתעדיפו לבצע זאת באולם תצוגה מודרני על פני מגרש מכוניות מיושן.

מגרש מכוניות, יד ראשונה, שנייה או שלישית?

אחת ההחלטות שתצטרכו לקבל כשתגיעו הן לאולם תצוגה והן למקום בו הוקם מגרש מכוניות היא מאיזו יד לרכוש את הרכב. ברור לחלוטין שככל שהרכב החליף יותר ידיים מחירו יורד מסיבות מובנות, אך לעתים קרובות כמו שאומר הפתגם – זול יעלה לכם ביוקר. עליכם לבנות את מערכת השיקולים שלכם על פי התקציב שברשותכם ועל פי הצרכים לשמם אתם זקוקים לרכב חדש ולהחליט מאיזו יד אתם מעוניינים לקנות את הרכב. מעבר להחלטות כמו מאיזו יד לרכוש את הרכב או איזה יצרן ואיזה דגם לבחור, עליהם לשקול לעומק את הנתון שהוא אולי החשוב ביותר לפני רכישה של רכב חדש והוא כמובן מסגרת התקציב.

מגרש מכוניות – סוף עסקה בהגדרת התקציב תחילה

כאשר אנחנו באים להגדיר את גבולות התקציב שלנו חשוב מאוד לאזור שמעבר להוצאה הרצינית של רכישת הרכב עצמו, אחזקת רכב היא עסק לא זול שטומן בחובו הוצאות שוטפות רציניות דוגמת אגרות רישוי, טסטים שנתיים, תיקונים לא צפויים, שטיפות רכב, תשלום חנייה, דלק כמובן ועוד. אי לכך חשוב מאוד להתייעץ עם סוכן הרכב באולם התצוגה על מנת שיעזור לכם להגדיר את ההוצאות הצפויות מרכב זה או אחר על ידי חישוב של צריכת הדלק הממוצעת שלו, הצרכים האישיים שלכם וכו'.

אוטו סנטרל – הקץ לעידן של מגרש מכוניות

אוטו סנטרל היא כיום החברה המובילה בכל התחום של מכירת מכוניות כולל טרייד אין ומימון מלא לאנשים פרטיים ולחברות. מכונית חדשה רוכשים רק באוטו סנטרל, כי עם ניסיון של למעלה מעשירם שנים בתחום קשה להתווכח. צוות הסוכנים המיומן שלנו יתאים עבורכם את המכונית המושלמת הן להגדרות התקציב והן לצרכים האישיים שלכם. היום זה ברור יותר מתמיד, ברכב מתחדשים רק באוטו סנטרל.
 

מכירת רכב למגרש? פתרון מעולה לרכב שלך

מוכרים את הרכב המשפחתי? לא מעוניינים לעבור את תהליך המכירה הקונבנציונלי? רוצים לקצר תהליכים ולהרוויח זמן וכסף? גשו אל מגרש רכב מקצועי והציעו את הרכב שלכם למכירה. אין ספק שמדובר בפתרון הטוב והנוח ביותר.


איך זה עובד?

צוות מגרש הרכב יערוך עבורכם הערכה מקצועית וטכנית של הרכב המגלמת בתוכה את הפרמטרים הבאים: מצב הרכב מבחינת שלדה ומנוע ורכיבים "גדולים" כגון גיר, בלמים, פנים הרכב ועוד, קוסמטיקה חיצונית ומראה כללי, שנתון של הרכב, סוג הרכב ביחס לשוק שלו כיום בישראל ועוד כמה וכמה פרמטרים חשובים. לאחר מכן תקבלו הצעת מחיר ישירה על הרכב המורכבת משכלול סופי, ממנו יורידו לכם גם עמלת מכירה קטנה יחסית.


מה אתם חוסכים? יתרון לבעלי רכב בעייתי

תהליך מכירת רכב הינו ארוך ומורכב, יש לפרסם את הרכב במגוון אפיקים, חלקם דורש סכום כסף לא מבוטל עבור פרסום ראשי. לאחר מכן יש להיפגש עם לקוחות פוטנציאליים המבקשים לבדוק את הרכב אך לא בהכרח מתכוונים לרכוש אותו, מדובר בשעות ארוכות ומייגעות עבורכם. הבדיקות עצמן עולות לא מעט כסף ובמקרה שמכון הבדיקה יורה על בעיות קשות במכלולים תיאלצו להשתתף בעלות הבדיקה כפי שמקובל. ובכן, במידה ותחליטו להימנע מכל אלו ולבחור במכירתו של הרכב למגרש תחסכו זמן, אנרגיה וכסף כמובן ולא מעט עוגמת נפש. לשם כך, חסכו עבורכם את כל הטרטור הזה והביאו עצמכם במהירות לנקודה הבאה והיא: רכישת רכב חדש. בשורה התחתונה, בעלי רכב שאינו שמור במיוחד או רכב שעבר תאונה או טיפול יוצא דופן (שיפוץ גיר, צבע, החלפת דלתות, טיפול במחשב פנימי וכו') הוא רכב בעייתי, מכירתו למגרש הוא הפתרון הנוח ביותר.


האופציות החדשות הנפתחות

לאחר שסיימתם את נושא מכירת הרכב למגרש תוכלו לעבור הלאה ולטפל ברכישת רכב חדש. גם זו משימה לא פשוטה אך הרבה יותר נחמדה. כעת תוכלו להסתובב במגרש ולבדוק אופציות לרכבים חדשים. כל האפשרויות פתוחות בפניכם ויש לכם גם סכום כסף ראשוני מהמכירה של הרכב שלכם למגרש כך שנקודת המוצא שלכם מצויינת.

קראו עוד על חלקי חילוף ליונדאי אקסנט
 • 07/07/2020
  ברוכים הבאים לאתר החדש של אוטו סנטרל מכירת רכבים
 • 05/07/2020
  בקרוב יופיעו כאן חדשות ומבצעים לגולשי האתר